Shitet Toke ne zonen Industriale, autostraden Tirane- Durres. Autostrada Tirane -- Durres, Tirana

Per Shitje 0 €

Karakteristikat

  • ID: REA1656
  • Lloji i Prones: Land
  • Sipërfaqja:: 9484 m2
  • Dhoma: 0
  • Statusi:New
  • Cmimi: 0 €
  • Cmimi/m2: 0€/ m2
  • Tualet: 0

Përshkrim

Shitet Toke me siperfaqe 9484 m2 ne autostraden Tirane-Durres.Toka eshte e pershtatshme per magazina, kapanone etj dhe disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.Toka eshte shume prane rruges kryesore ne nje zone e cila funksionin e githa si zone industriale.Për më shumë informacion ju lutem na kontaktoni në : +355684073990/ 0684073987 ose në email : [email protected]

Vendodhja e prones