Shitet Toke ne Vore ne zone Industriale Vore ngjitur me Doganen, Tirana

Per Shitje 0 €

Karakteristikat

  • ID: REA1657
  • Lloji i Prones: Land
  • Sipërfaqja:: 30.000 m2
  • Dhoma: 0
  • Statusi:New
  • Cmimi: 0 €
  • Cmimi/m2: 0€/ m2
  • Tualet: 0

Përshkrim

Shitet Toke ne zonen Industriale te Vores me nje siperfaqe 30.000m2 toke per ndertime industriale, dhe 35.000m2 koder per ndertime vilash,
prona ndodhet ngjitur me Doganen ne zonen e Vores prane rruges kryesore,e gjith zona perreth saj zone industriale eshte me ndertime ne fushen e magazinave dhe ndertimit.Prona Disponon dokumentacion te rregullt. .Për më shumë informacion ju lutem na kontaktoni në : +355684073990/ 0684073987 ose në email : [email protected]