Tokë në shitje në Petrelë! Petrele, Tirana

Per Shitje Kontakto për cmimin

Karakteristikat

  • ID: REA1665
  • Lloji i Prones: Land
  • Sipërfaqja:: 3500 m2
  • Dhoma: 0
  • Statusi:Used
  • Cmimi: Kontakto për cmimin
  • Cmimi/m2: 0€/ m2
  • Tualet: 0

Përshkrim

Tokë në shitje në zonën e Petrelës. Toka ka sipërfaqe 7000 m2 dhe ëshët e përshtatshme per ndërtim. Ofron njeë pamje mjaft piktoreske të Tiranës duke ofruar mundësinë edhe te zhvillimit të ndonjë biznesi si:restorant, agroturizem etj.
Për më shumë informacion ose për një vizitë në pronë na kontaktoni në numrin +355684073990 ose në email [email protected]

Prona të ngjashme