Apartament ne shitje tek Square 21. , Tirana

Shitur 175,000 €

Karakteristikat

 • ID: REA1669
 • Lloji i Prones: Apartment
 • Sipërfaqja:: 127 m2
 • Dhoma: 2
 • Statusi:New
 • Cmimi: 175,000 €
 • Cmimi/m2: 0€/ m2
 • Tualet: 2

Përshkrim

Apartament ne shitje tek Square 21! Apartamenti eshte kati i 4-te i nje kompleksi i cili eshte perfunduar ne 2021 ! Apartamenti eshte i organizuar ne nje korridor i cili ben shperndarjen te dhoma e dites , me pas kalohet te dy dhomat e gjumit dhe dy tualete .Salloni ka ballkon i cili shikon nga brenda kompleksit ! Apartamenti ka orientim Veri-Lindje dhe Veri-Perendim ! Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor ! Per me teper informacion jeni te lutur te n kontktoni ne C:0684073990

Tipare te zones

 • City Center
 • Shopping Center
 • Fire station
 • Hospital
 • View to Mountain

Prona të ngjashme