Apartament me qera te Mine Peza ! , Tirana

Per Qira 450 €

Karakteristikat

 • ID: REA1671
 • Lloji i Prones: Apartment
 • Sipërfaqja:: 84 m2
 • Dhoma: 2
 • Statusi:Used
 • Cmimi: 450 €
 • Cmimi/m2: 0€/ m2
 • Tualet: 1

Përshkrim

Apartament me qera te Mine Peza ! Apartamenti eshte i organizuar ne dhomen e dites ne te cilen ndodhet kendi i gatimit dhe ballkoni . Me pas kalohet te dy dhomat e gjumit dhe tualeti . Apartamenti eshte i mobiluar ne menyre bashkekohore me firniture cilesore , eshte kati i dyte . Per me teper informacion jeni te luturt te na kontaktoni ne C:0684073990/0693503642

Tipare te zones

 • City Center
 • Shopping Center
 • Hospital