Vile me qera ne afersi te TEG ! , Tirana

Per Qira 2,500 €

Karakteristikat

 • ID: REA1673
 • Lloji i Prones: Villa
 • Sipërfaqja:: 450 m2
 • Dhoma: 4
 • Statusi:New
 • Cmimi: 2,500 €
 • Cmimi/m2: 0€/ m2
 • Tualet: 4

Përshkrim

Vile me qera ne afersi te TEG ! Vila ka nje siperfaqe prej 450 m2 , eshte e organizuar ne dhomen e dites ne te cilen ndodhet kendi i gatimit dhe oxhaku . Salloni ben shperndarjen te dhoma e miqeve e cila ndodhet ne katin e pare , me pas nepermjet shkalleve shkohet te kati i dyte ne te cilen ndodhen dy dhoma gjumi , me pas kalohet te kati i tret i cili ka dy dhoma te tjera gjumi. Vila eshte pjese e nje rezidence e cila eshte ndertim i vitit 2021 sipas standarteve bashkekohore . Rezidenca ofron nje jetese te qete dhe te sigurt ! Per me teper informacion jeni te lutur te na kontaktoni ne C:0684073990/0693503642

Tipare te zones

 • City Center
 • Shopping Center
 • Police
 • Hospital
 • View to Mountain

Prona të ngjashme