Apartament me qera te Rruga e Kosovareve ! , Tirana

Per Qira 800 €

Karakteristikat

 • ID: REA1674
 • Lloji i Prones: Apartment
 • Sipërfaqja:: 120 m2
 • Dhoma: 2
 • Statusi:New
 • Cmimi: 800 €
 • Cmimi/m2: 0€/ m2
 • Tualet: 2

Përshkrim

Apartament me qera te Rruga e Kosovareve ! Apartamenti eshte i organizuar ne dhomen e dites , dy dhomat e gjumit dhe dy tualete . Apartamenti ka siperfaqe 120 m2 . Ambjenti eshte i pershtatshem per zyra , klinike dentare , mjekesore etje. Per me teper informacion jeni te lutur te na kontaktoni ne C:0684073990/0693503642

Tipare te zones

 • Shopping Center
 • Historic area
 • Hospital
 • View to Mountain

Prona të ngjashme