Toke ne shitje ne Autostraden Tirane - Durres. , VORË

Per Shitje 70 €

Karakteristikat

  • ID: REA1675
  • Lloji i Prones: Land
  • Sipërfaqja:: 1000 m2
  • Dhoma: 0
  • Statusi:Used
  • Cmimi: 70 €
  • Cmimi/m2: 0€/ m2
  • Tualet: 0

Përshkrim

Toke ne shitje ne Autostraden Tirane - Durres. Toka ka siperfaqe 1000 m2 dh eshte e pozicionuar buze autostrades. Disponon dokumentacion te rregullt ligjor dhe ndodhet ne nje zone e cila ofron mundesine e zhvillimit te bizneseve. Per me shume informacion kontaktoni ne +355684073990 ose ne email [email protected]