OKAZION ! Ambient komercial 200 m2 te Rruga e Kavajes ! Rruga e Kavajes, Tirana

Per Qira 1,000 €

Karakteristikat

 • ID: REA1676
 • Lloji i Prones: Office
 • Sipërfaqja:: 200 m2
 • Dhoma: 0
 • Statusi:Used
 • Cmimi: 1,000 €
 • Cmimi/m2: 0€/ m2
 • Tualet: 2

Përshkrim

Ambient komercial 200 m2 te Rruga e Kavajes ne afersi te qendres ! Ambienti eshte pjese e nje qendre biznesi e cila ofron te gjitha facilitetet e nevojshme . Ambjenti eshte i ndare ne 11-te zyra , nje recepsion dhe dy tualete . Ambienti eshte i pershtatshem per klinike dentare , estetike , zyra etj . Per me teper informacion jeni te lutur te na kontaktoni ne C:0684073990

Tipare te zones

 • City Center
 • Shopping Center
 • Historic area
 • Hospital
 • School