Apartament ne shitje prane Spitalit Amerikan 3 Bedri Karapici, Tirana

Per Shitje 75,900 €

Karakteristikat

  • ID: REA1677
  • Lloji i Prones: Apartment
  • Sipërfaqja:: 77 m2
  • Dhoma: 2
  • Statusi:New
  • Cmimi: 75,900 €
  • Cmimi/m2: 0€/ m2
  • Tualet: 1

Përshkrim

Shitet apartament 2+1 prane Spitalit Amerikan 3 . Apartamenti ka siperfaqe 89.29 m2 dhe ndodhet ne katin 5 banim . Apartamenti organizohet ne 1 sallon ndenje + kuzhine , 2 dhoma gjumi , 1 tualet dhe ballkon . Objekti ku ndodhet apartamenti ofron cilesi dhe siguri maksimale . Gjithashtu zona ofron te gjitha facilitetet. Per me shume informacion ose per nje vizite ne prone kontakto ne C.0684073990 ose [email protected]

Tipare te zones

  • Hospital
  • School

Vendodhja e prones

Prona të ngjashme