Apartament ne shitje prane Kodres se Diellit. Rruga Bill Klinton, Tirana

Per Shitje 90,000 €

Karakteristikat

 • ID: REA1678
 • Lloji i Prones: Apartment
 • Sipërfaqja:: 83 m2
 • Dhoma: 2
 • Statusi:Used
 • Cmimi: 90,000 €
 • Cmimi/m2: 0€/ m2
 • Tualet: 1

Përshkrim

Apartament ne shitje prane Kodres se Diellit. Apartamenti eshte i orgaanizuar si 2+1 90m² ndodhet midis rruges Bill Klinton dhe Rruges Reli. Apartamenti eshte i pozicionuar ne katin e 4 te nje pallati te ri me ashensor.Disponon hapsira te bollshme totalisht i investuar dhe i mobiluar dhe arreduar me punime mjaft cilesore te kohes ,ka nje organizim mjaft te mire.Per me shume informacion ose per nje vizite ne prone kontakto ne C.0684073990 ose [email protected]

Tipare te zones

 • Shopping Center
 • Police
 • School

Vendodhja e prones

Prona të ngjashme