Apartament ne shitje tek Rruga e Elbasanit. Rruga e Elbasanit, Tirana

Per Shitje 1,600 €

Karakteristikat

  • ID: REA1679
  • Lloji i Prones: Apartment
  • Sipërfaqja:: 90 m2
  • Dhoma: 2
  • Statusi:New
  • Cmimi: 1,600 €
  • Cmimi/m2: 0€/ m2
  • Tualet: 2

Përshkrim

Apartament ne shitje tek Rruga e Elbasanit . Apartamenti eshte i organizuar si 2+1 dhe ka siperfaqe 90 m2 dhe siperfaqe verande 77.34 m2. Vlera e apartamentit eshte 1600 Euro/m2 dhe veranda me vleren 800 Euro/m2. Objekti ne te cilin ndodhet eshte ndertuar me standarte te larta duke ofruar cilesi maksimale.Apartamenti disponon edhe nje post parkimi me çmim ekstra. Apartamenti ofron nje pamje te mrekullueshm te Tiranes. Per me shume informacion ose per nje vizite ne prone kontakto ne C.0684073990 ose [email protected]

Vendodhja e prones

Prona të ngjashme