Apartament ne shitje ne Don Bosko. Don Bosko, Tirana

Per Shitje 138,705 €

Karakteristikat

  • ID: REA1680
  • Lloji i Prones: Apartment
  • Sipërfaqja:: 119 m2
  • Dhoma: 3
  • Statusi:New
  • Cmimi: 138,705 €
  • Cmimi/m2: 0€/ m2
  • Tualet: 2

Përshkrim

Shitet apartament 3+1+2 ne zonen e Don Boskos . Apartamenti ka siperfaqe totale 132.1m2 dhe eshte i organizuar ne 1 sallon te madh ndenje se bashku me kuzhinen, 3 dhoma gjumi , 2 tualete dhe 1 ballkon dhe nje depo. Ndodhet ne katin e 1 te nje pallati 9 katesh . Apartamenti eshte pjese e nje kompleksi te ndertuar me standarte te larta dhe ofron siguri maksimale.Per me shume informacion ose per nje vizite ne prone kontakto ne C.0684073990 ose [email protected]

Vendodhja e prones

Prona të ngjashme