Okazion! Apartament ne shitje tek Farmacia 10 ! Farmacia 10, Tirana

Per Shitje 108,585 €

Karakteristikat

  • ID: REA1681
  • Lloji i Prones: Apartment
  • Sipërfaqja:: 98 m2
  • Dhoma: 2
  • Statusi:New
  • Cmimi: 108,585 €
  • Cmimi/m2: 0€/ m2
  • Tualet: 2

Përshkrim

Shitet apartament 2+1 ne Rrugen e Dibres prane Farmacise 10 me nje siperfaqe 114. m2 . Apartamenti ndodhet ne katin e 4, te nje komplksi te ri 8-12-katesh me 2 kate parkimi. Apartamenti kane organizim e rregullt me korridore te cilet lidhin ambjentet e tjera . Kompleksi ofron te gjitha facilitetet per nje jete komode ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes.Per me shume informacion dhe per te vizituar kete prone, mos hezitoni te na kontaktoni ne: C: 0684073990 E. [email protected]

Vendodhja e prones

Prona të ngjashme