Apartament ne shitje ne zonen e Porcelanit. , Tirana

Per Shitje 100,352 €

Karakteristikat

  • ID: REA1682
  • Lloji i Prones: Apartment
  • Sipërfaqja:: 91 m2
  • Dhoma: 2
  • Statusi:New
  • Cmimi: 100,352 €
  • Cmimi/m2: 0€/ m2
  • Tualet: 2

Përshkrim

Shitet super apartament 2+1 ne zonen e Porcelanit me siperfaqe 102.4m2. Apartamenti eshte i organizuar ne nje ambient ndenje se bashku me kuzhinen , 2 dhoma gjumi , 2 tualete dhe ballkon. Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati me 9 katesh. Ka nje planimetri shume te rregullt me hapsira te bollshme.Per me shume informacion dhe per te vizituar kete prone, mos hezitoni te na kontaktoni ne: C: 0684073990 E. [email protected]

Vendodhja e prones

Prona të ngjashme