Apartament 2+1 me qera ne Laprake ! , Tirana

Per Qira 350 €

Karakteristikat

 • ID: REA1683
 • Lloji i Prones: Apartment
 • Sipërfaqja:: 85 m2
 • Dhoma: 2
 • Statusi:Used
 • Cmimi: 350 €
 • Cmimi/m2: 0€/ m2
 • Tualet: 1

Përshkrim

Apartament 2+1 me qera ne Laprake ! Apartamenti eshte i organizuar ne dhomen e dites ku ndodhet kendi i gatimit dhe ballkoni . Me pas kalohet te dy dhomat e gjumit dhe tualeti . Apartamenti eshte i mobilua ne menyre komode. Per me teper informacion jeni te lutur te na kontaktoni ne C:0684073990/0693503645

Tipare te zones

 • City Center
 • Shopping Center
 • Historic area
 • Hospital

Prona të ngjashme