Vile individuale per shitje ne San Pietro Resort ! Gjiri I Lalzit, Durrës

Per Shitje 405,000 €

Karakteristikat

  • ID: REA1684
  • Lloji i Prones: Villa
  • Sipërfaqja:: 185.5 m2
  • Dhoma: 4
  • Statusi:New
  • Cmimi: 405,000 €
  • Cmimi/m2: 0€/ m2
  • Tualet: 3

Përshkrim

Shitet vile individuale ne San Pietro Resort. Vila ka siperfaqe 204 m2 , kati perdhe me siperfaqe 90.4 m2 eshte i perbere nga dhoma e ndenjes se bashku me kuzhinen , nje dhome gjumi ,nje tualet dhe veranden. Kati i pare ka siperfaqe 95.1 m2 dhe eshte i perbere nga tre dhoma gjumi , dy tualete dhe nje ballkon.I gjithe kompleksi eshte i rrethuar dhe kontrolluar me kamera sigurie dhe roje. San Pietro Residence eshte ndertuar sipas standarteve te larta me cilesi maksimale per ta bere jetesen tuaj sa me kualitative .
Per me shume informacion kontaktoni +355684073990

Vendodhja e prones

Prona të ngjashme