Ambient Komercial me qera ne rrugen Mine Peza. Rruga Mine Peza, Tirana

Per Qira 650 €

Karakteristikat

  • ID: REA1685
  • Lloji i Prones: Commercial
  • Sipërfaqja:: 97 m2
  • Dhoma: 0
  • Statusi:Used
  • Cmimi: 650 €
  • Cmimi/m2: 0€/ m2
  • Tualet: 1

Përshkrim

Ambient Komercial me qera prane Prokurorise se Tiranes. Ambienti ka siperfaqe te brendshme 97 m2 dhe 200 m2 verande per te cilen nuk paguhet takse ne bashki.Prona eshte e pozicionuar buze rruge dhe ka qarkullim te larte. Ambienti eshte i pershtatshem per tipologji te ndryshme biznesesh. Per me shume informacion ose per nje vizite ne prone na kontaktoni ne +35564073990 ose ne email: [email protected]

Vendodhja e prones