Apartament ne shitje ne Don Bosko. Don Bosko, Tirana

Per Shitje 107,000 €

Karakteristikat

 • ID: REA1687
 • Lloji i Prones: Apartment
 • Sipërfaqja:: 90 m2
 • Dhoma: 2
 • Statusi:Used
 • Cmimi: 107,000 €
 • Cmimi/m2: 0€/ m2
 • Tualet: 1

Përshkrim

Apartament ne shitje ne Don Bosko. Apartamenti eshte i organizuar ne nje dhome ndenje , dy dhoma gjumi , 1 tualet dhe ballkon. Prona ka siperfaqe 89.7 m2 bruto dhe 78.25 neto. Apartamenti ndodhet ne nje zone e cila ofron te gjitha facilitetet per nje jete komode dhe eshte e aksesueshme lehtesisht.
Per me shume informacion ose per nje vizite ne prone kontaktoni ne :+355684073990 ose ne email [email protected]

Tipare te zones

 • Shopping Center
 • Police
 • Hospital
 • School

Vendodhja e prones

Prona të ngjashme