Zyre 118 m2 me qera te Bulevardi Deshmoret e Kombit ! , Tirana

Per Qira 1,416 €

Karakteristikat

 • ID: REA1688
 • Lloji i Prones: Office
 • Sipërfaqja:: 118 m2
 • Dhoma: 0
 • Statusi:Used
 • Cmimi: 1,416 €
 • Cmimi/m2: 0€/ m2
 • Tualet: 1

Përshkrim

Zyre 118 m2 me qera te Bulevardi Deshmoret e Kombit ! Zyra eshte pjese e nje qendre biznesi eshte e ndertuar sipas standarteve bashkekohore ! Zyra eshte e organizuar ne nje korridor i cili ben shperndarjen te kater ambjentet e tjera dhe kendi i gatimit . Zyra jepet me qera e mobiluar . Ne vleren e publikuar jane te perfshira dhe taksat . Per me teper informacion jeni te lutur te na kontaktoni ne C:0684073990/0693503642

Tipare te zones

 • City Center
 • Shopping Center
 • Historic area
 • Hospital
 • Public Library
 • View to Mountain

Prona të ngjashme