Zyre me qera 228 m2 te Bulevardi Deshmoret e Kombit ! , Tirana

Per Qira 4,000 €

Karakteristikat

 • ID: REA1689
 • Lloji i Prones: Office
 • Sipërfaqja:: 228 m2
 • Dhoma: 0
 • Statusi:New
 • Cmimi: 4,000 €
 • Cmimi/m2: 0€/ m2
 • Tualet: 2

Përshkrim

Zyre me qera 228 m2 te Bulevardi Deshmoret e Kombit ! Zyra eshte pjese e nje qendre biznesi e cila eshte e ndertuar sipas standarteve europiane dhe ofron te gjitha facilitetet e nevojshme . Ambjenti eshte open space me disa ndarje me xham provoizor .Zyra ofron pamje piktoreske sepse ka fasade xhami . Ne vleren e publikuar jane te perfshira dhe taksat ! Per me teper informacion jeni te lutur te na kontaktoni ne C:0684073990/0693503642

Tipare te zones

 • Shopping Center
 • Fire station
 • Police
 • Hospital
 • Public Library
 • School
 • View to Mountain

Prona të ngjashme