Apartament me qera te Brryli ! , Tirana

Per Qira 500 €

Karakteristikat

 • ID: REA1690
 • Lloji i Prones: Apartment
 • Sipërfaqja:: 60 m2
 • Dhoma: 1
 • Statusi:Used
 • Cmimi: 500 €
 • Cmimi/m2: 0€/ m2
 • Tualet: 1

Përshkrim

Apartament me qera te Brryli ! Apartamenti eshte i organizuar ne dhomen e dites ku ndodhet kendi i gatimit dhe ballkoni , me pas kalohet te dhoma e gjumit dhe tualeti . Apartamenti eshte i mobiluar me nje firniture shume cilesore , eshte i projektuar me arkitekt . Pallati eshte i pozicionuar buze rruge dhe eshte lehtesisht i aksesushem . Per me teper informacion jeni te lutur te na kontaktoni ne C:0684073990/0693503642

Tipare te zones

 • Shopping Center
 • Police
 • Hospital
 • School
 • View to River