Apartament me qera ne zonen e Astirit. Unaza e Re, Tirana

Dhene me qira 400 €

Karakteristikat

 • ID: REA1691
 • Lloji i Prones: Apartment
 • Sipërfaqja:: 82 m2
 • Dhoma: 2
 • Statusi:New
 • Cmimi: 400 €
 • Cmimi/m2: 0€/ m2
 • Tualet: 1

Përshkrim

Apartament 2+1 me qera ne zonen e Astirit. Apartamenti eshte i organizuar ne sallonin e ndenjes se bashku me kuzhinen, dy dhoma gjumi , nje tualet dhe nje ballok. Eshte totalisht i mobiluar dhe investuar ne menyre teper cilesore. Ndodhet ne katin e gjashte te nje pallati te ri te ndertuar me standarte te larta. Apartamenti ka gjithashtu te perfshire dhe nje post parkimi.
Per me shume informacion ose per nje vizite ne prone kontaktoni ne +355684073990 ose ne email: [email protected]

Vendodhja e prones

Prona të ngjashme

Dhene me qira
Per Qira $ 300 €
 • 98 m2
 • 1
 • 2
Dhene me qira
Per Qira $ 300 €
 • 0 m2
 • 1
 • 2