Vile ne shitje prane TEG. Elysium Residence Elysium Residence, Tirana

Per Shitje 403,000 €

Karakteristikat

 • ID: REA1692
 • Lloji i Prones: Villa
 • Sipërfaqja:: 314 m2
 • Dhoma: 3
 • Statusi:New
 • Cmimi: 403,000 €
 • Cmimi/m2: 0€/ m2
 • Tualet: 4

Përshkrim

Vile ne shitje prane TEG. . Vila ndodhet ne Elysium Residence dhe eshte e organizuar ne 3 kate nga ku kati 0 perfshin dhome lavanderie dhe nje dhome tjeter per rregullimet elektrike dhe hidraulike te viles. Ne katin 1 ndodhet salloni madh i ndenjes dhe kuzhina ,plus nje dhome gjumi ,ne katin 3 ndodhen dhoma te tjera pritjeje . Vila disponon verande dhe nje oborr te madh i cili ka gjate gjithe dites ndricimin nga dielli . Gjithashtu disponon dhe nje ambient lavanderie si dhe 2 poste parkimi. Në rezidencën ELYSIUM RESIDENCE ju do të gjeni të gjitha facilitetet që ju nevojiten.Rezidenca Elysium ofron ambiente sportive shumëfunksionale , kend lojërash për fëmijë, cerdhe, pishina të hapura, bar ,restorant si dhe shume facilitete te tjera . Per me shume informacion ose per nje vizite ne prone kontakto ne C.0684073990 ose [email protected]

Vendodhja e prones

Prona të ngjashme

Per Shitje $ 1,200 €
 • 0 m2
 • 4
 • 3
Per Shitje $ 1,000,000 €
 • 1166 m2
 • 4
 • 4