Penthouse me qera te qendra tregetare ETC ! , Tirana

Dhene me qira 2,000 €

Karakteristikat

 • ID: REA1693
 • Lloji i Prones: Apartment
 • Sipërfaqja:: 90 m2
 • Dhoma: 2
 • Statusi:New
 • Cmimi: 2,000 €
 • Cmimi/m2: 0€/ m2
 • Tualet: 2

Përshkrim

Penthouse me qera te qendra tregetare ETC ! Apartamenti eshte i organizuar ne dhomen e dites ku ndodhet kendi i gatimit dhe veranda . Me pas kalohet te dy dhomat e gjumit dhoma matrimoniale e cila ka tualet te dedikuar dhe dhoma e miqve . Apartamenti eshte i mobiluar me projekt arkitekture me nje firniture e cila ka cilesi premium . Dhoma e dites te lidh me veranden e apartamentit e cila te ofon pamje te lire te qytetit . Per me teper informacion jeni te lutur te na kontaktoni ne C:0684073990

Tipare te zones

 • Alarm
 • Central Vacuum Cleaning System
 • Fire Door
 • Air Conditioning
 • Dish Washer
 • Lift
 • City Center
 • Historic area
 • Hospital
 • Public Library
 • School

Prona të ngjashme