Apartament 4 +1 ne shitje prane Rruges se Elbasanit. , Tirana

Per Shitje 220,000 €

Karakteristikat

 • ID: REA1694
 • Lloji i Prones: Apartment
 • Sipërfaqja:: 141 m2
 • Dhoma: 2
 • Statusi:Used
 • Cmimi: 220,000 €
 • Cmimi/m2: 0€/ m2
 • Tualet: 2

Përshkrim

Apartament ne shitje prane rruges se Elbasanit . Apartamenti eshte i organizuar si 4+1+depo dhe ka siperfaqe 141m².Apartamenti ndodhet tek rruga e Elbasanit ngjitur me shkollen e Baletit. Apartamenti eshte i pozicionuar ne katin e 2 te nje pallati ekzistues.Disponon hapsira te bollshme, totalisht i investuar dhe eshte i mobiluar . Apartamenti ka nje organizim mjaft te mire dhe eshte nje mundesi e mire investimi per biznes pasi ndodhet buze rruges kryesore perballe Lulishte 1 Maji. Per me shume informacion ose per nje vizite ne prone kontakto ne C.0684073990 ose [email protected]

Tipare te zones

 • City Center
 • Police
 • Hospital
 • View to River

Prona të ngjashme