Vile ne shitje prane TEG. , Tirana

Per Shitje 1,200 €

Karakteristikat

 • ID: REA1696
 • Lloji i Prones: Villa
 • Sipërfaqja:: 311 m2
 • Dhoma: 3
 • Statusi:New
 • Cmimi: 1,200 €
 • Cmimi/m2: 0€/ m2
 • Tualet: 4

Përshkrim

Vile ne shitje prane TEG. . Vila ndodhet ne Elysium Residence dhe eshte e organizuar ne 3 kate nga ku kati 0 perfshin dhome lavanderie dhe nje dhome tjeter per rregullimet elektrike dhe hidraulike te viles. Ne katin 1 ndodhet salloni madh i ndenjes dhe kuzhina ,plus nje dhome gjumi ,ne katin 3 ndodhen dhoma te tjera pritjeje. Vila disponon verande dhe nje oborr te madh i cili ka gjate gjithe dites ndricimin nga dielli . Gjithashtu disponon dhe 2 poste parkimi. Në rezidencën ELYSIUM RESIDENCE ju do të gjeni të gjitha facilitetet që ju nevojiten.Rezidenca Elysium ofron ambiente sportive shumëfunksionale , kend lojërash për fëmijë, cerdhe, pishina të hapura, bar ,restorant si dhe shume facilitete te tjera . Cmimi i ndertimit 1200€ m2 dhe cmimi i tokes eshte 100€ m2. Vila disponon nje hapsire prej 311m2 ndertim dhe nje hapsire 160m2 toke . Per me shume informacion ose per nje vizite ne prone kontakto ne C.0684073990 ose [email protected]

Tipare te zones

 • Shopping Center
 • Hospital
 • School

Prona të ngjashme