Apartament me qera ne afersi te TEG ! , Tirana

Per Qira 1,600 €

Karakteristikat

 • ID: REA1697
 • Lloji i Prones: Apartment
 • Sipërfaqja:: 142 m2
 • Dhoma: 2
 • Statusi:Used
 • Cmimi: 1,600 €
 • Cmimi/m2: 0€/ m2
 • Tualet: 2

Përshkrim

Apartament me qera ne afersi te TEG ! Apartamenti eshte pjese e nje Rezidence banimi e ndertuar sipas standarteve te larta bashkekohore e cila te ofron nje jetes cilesore dhe te sigurt ! Apartamenti eshte i organizuar ne dhomen e dites e cila ka dalje ne ballkon . Kendi i gatimit eshte i shkeputur nga ambjenti i ndenjes . Me pas kalohet te dy dhomat e gjumit dhe tualeti . Apartamenti eshte i mobiluar me nje firniture shume cilesore i projektuar me arkitekt . Per me teper informacion jeni te lutur te na kontaktoni ne C:0684073990

Tipare te zones

 • City Center
 • Historic area
 • Police
 • Public Library
 • School
 • View to Mountain

Prona të ngjashme