Zyre me qera 138 m2 tek Kompleksi Halili ! , Tirana

Per Qira 500 €

Karakteristikat

  • ID: REA1700
  • Lloji i Prones: Office
  • Sipërfaqja:: 138 m2
  • Dhoma: 2
  • Statusi:Used
  • Cmimi: 500 €
  • Cmimi/m2: 0€/ m2
  • Tualet: 2

Përshkrim

Zyre me qira tek Kompleksin Halili.Ambienti jepet per here te pare dhe ndodhet ne katin e 4 te nje super ndertimi me cilesi te larte me nje verande 38 m2 qe te ofron super pamje dhe hapsire te brendshme 100m2. Ambienti ndahet ne 3 hapsira dhe 2 tualete .Per me shume informacion dhe per te vizituar kete prone, mos hezitoni te na kontaktoni ne: C: 0684073990 E. [email protected]

Tipare te zones

  • Shopping Center
  • School

Vendodhja e prones