Apartament ne shitje 2+1 ne zonen e Don Boskos. Don Bosko, Tirana

Per Shitje 1,100 €

Karakteristikat

 • ID: REA1704
 • Lloji i Prones: Apartment
 • Sipërfaqja:: 113 m2
 • Dhoma: 2
 • Statusi:New
 • Cmimi: 1,100 €
 • Cmimi/m2: 0€/ m2
 • Tualet: 2

Përshkrim

Apartament ne shitje 2+1 ne zonen e Don Boskos. Apartamenti ka siperfaqe 100.66 neto dhe 112.98 m2 bruto. Ndodhet ne katin e katert te nje pallati te ndertuar me standarte te larta bashkekohore. Apartamenti eshte i orgnaizuar ne sallonin e ndjenjes , dy dhoma gjumi , dy tualete dhe dy ballkone. Apartamenti ka nje planimetri shume te rregullt dhe disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me shume informacion ose per nje vizite ne prone na kontaktoni ne +355684073990 ose ne email [email protected]

Tipare te zones

 • Shopping Center
 • Police
 • Hospital
 • School

Vendodhja e prones

Prona të ngjashme