Vile individuale me qera tek Rolling Hills ! , Tirana

Per Qira 5,000 €

Karakteristikat

 • ID: REA1705
 • Lloji i Prones: Villa
 • Sipërfaqja:: 550 m2
 • Dhoma: 6
 • Statusi:Used
 • Cmimi: 5,000 €
 • Cmimi/m2: 0€/ m2
 • Tualet: 6

Përshkrim

Vile individuale me qera ne afersi te TEG tek Rolling Hills ! Vila eshte pjese e nje prej rezidencave elitare ne qytet ! Vila eshte tre kateshe ka siperfaqe prej 550 m2 pjese e brendshme dhe 1000 m2 eshte pjesa e truallit ku ndodhet pishina dhe garden .Organizimi i brendsem eshte dy kate banim dhe nje kat gjysem underground. Ne katin e pare ndodhet holli i ndenjes, kuzhina , nje dhome gjumi dhe tualet. Kati i dyte ka tre dhoma gjumi ku secila ka tualet dhe garderobe. Ne katin nentoke ndodhet nje dhome tharje/lavanderi, dy dhoma te cilat mund te perdoren per zyre , depo apo qellime te tjera.
Te gjithe ambjentet e viles jane te shtruara me parket, ka sistem qendror Chiller ngrohje/ftohje, arredim teper cilesor, elektroshtepiake te markave me prestigjoze, hidrosanitaret me cilesore. Gjithashtu ne hollin e ndenjes ka edhe nje oxhak funksional.
Kompleksi eshte i mire administruar, survejohet 24 ore nga kamera dhe roje, ka kende lojerash per femije, hapesira te gjelberta etj.
Per me teper informacion jeni te lutur te na kontaktoni ne C:0684073990

Tipare te zones

 • Shopping Center
 • Fire station
 • Historic area
 • Police
 • Hospital
 • School
 • View to Mountain

Prona të ngjashme