Vile me qera ne afrsi te TEG ! , Tirana

Per Qira 2,500 €

Karakteristikat

 • ID: REA1707
 • Lloji i Prones: Villa
 • Sipërfaqja:: 500 m2
 • Dhoma: 4
 • Statusi:Used
 • Cmimi: 2,500 €
 • Cmimi/m2: 0€/ m2
 • Tualet: 4

Përshkrim

Vile me qera ne afersi te TEG ! Vila ka siperfaqe 500 m2 eshte e ndertuar ne tre kate , kati i pare i eshte dedikuar ambjenteve te mirmbajtjes dh e argetimit , kati i dyte eshte i organizuar ne dhomen e dites ku ndodhet kendi i gatimit , e cila lidhet dhe me veranden e viles. Kati i trete i eshte dedikuar dhomave te gjumit .Vila eshte e mobiluar me nje firniture cilesore . Eshte vile individuale nuk eshte pjese rezidence , kjo e ben me private . Per me teper informacio jeni te lutur te na kontaktoni ne C:0684073990/0693503642

Tipare te zones

 • City Center
 • Shopping Center
 • Hospital
 • School
 • View to Mountain

Prona të ngjashme