Vile me qera ne afersi te TEG ! , Tirana

Per Qira 2,500 €

Karakteristikat

 • ID: REA1710
 • Lloji i Prones: Villa
 • Sipërfaqja:: 500 m2
 • Dhoma: 3
 • Statusi:Used
 • Cmimi: 2,500 €
 • Cmimi/m2: 0€/ m2
 • Tualet: 5

Përshkrim

Vile me qera ne afersi te TEG ! Vila eshte pjese e nje rezidence banimi e ndertuar sipas standarteve bashkekohore . Vila organizohet ne tre kate , kati i pare eshte dhoma e dites ne te cilen ndodhet kendi i gatimit ,oxhaku , dhe tualeti i emergjences . Kati i dyte organzohet ne dy dhoma gjumi ku secila dhome ka tualet te dedikuar . Ne katin e trete ndodhet dhoma matrimoniale e cila ka tualet te dedikuar dhe ballkon . Vila ka dhe nje kat underground i cila perdoret per mirmbajtjen e viles . Eshte e mobiluar ne stilin minimalist shume te rehatshem . Per me teper informacion jeni te lutur te na kontaktoni ne C:0684073990/0693503642

Tipare te zones

 • Shopping Center
 • Historic area
 • Hospital
 • School
 • View to Mountain

Prona të ngjashme