Shitet Ambient Biznesi prane Stadiumit AIR ALBANIA. , Tirana

Per Shitje Kontakto për cmimin

Karakteristikat

 • ID: REA1716
 • Lloji i Prones: Commercial
 • Sipërfaqja:: 200 m2
 • Dhoma: 0
 • Statusi:Used
 • Cmimi: Kontakto për cmimin
 • Cmimi/m2: 0€/ m2
 • Tualet: 1

Përshkrim

Shitet Ambient Biznesi prane Stadiumit Air Albania. Ambienti ka nje siperfaqe prej 200 m2 me nje verande qe rrethon gjith objektin. Ndodhet ne katin 0,vendodhja e prones eshte ne nje pozicion strategjik me shume biznese prane dhe institucione shtetrore perreth saj.Per me shume informcion kontaktoni ne nr: 0684073990 ose ne email: [email protected]

Tipare te zones

 • Shopping Center
 • Police
 • School

Vendodhja e prones