Apartament me qera ne afersi te Qendres ! , Tirana

Per Qira 600 €

Karakteristikat

 • ID: REA1719
 • Lloji i Prones: Apartment
 • Sipërfaqja:: 64 m2
 • Dhoma: 1
 • Statusi:Used
 • Cmimi: 600 €
 • Cmimi/m2: 0€/ m2
 • Tualet: 1

Përshkrim

Apartament me qera ne afersi te Qendres ! Apartamenti eshte kati i 8-te i nje pallati te ri i ndertuar sipas standarteve te larta bashkekohore . Eshte i organizuar ne dy ambjente , nje tualet dhe nje ballkon . Ambienti mund te perdoret per zyra si dhe per banim . Per me teper informacion jeni te lutur te na kontaktoni ne C:0694073990

Tipare te zones

 • City Center
 • Historic area
 • School

Prona të ngjashme