Apartament me qera ne afersi te TEG ! , Tirana

Per Qira 800 €

Karakteristikat

 • ID: REA1723
 • Lloji i Prones: Apartment
 • Sipërfaqja:: 98 m2
 • Dhoma: 2
 • Statusi:Used
 • Cmimi: 800 €
 • Cmimi/m2: 0€/ m2
 • Tualet: 2

Përshkrim

Apartament me qera ne afersi te TEG ! Apartamenti eshte i organizuar ne dhomen e dites ku ndodhet kendi i gatimit dhe ballkoni , me pas kalohet te dy dhomat e gjumit dy tualete , dy depo dhe dy garazhe . Apartamenti eshte pjese e nje rezidence banimi e cila eshte e ndertuar me standarte bashkekohore dhe ofron siguri maksimale . Apartamenti eshte i mobiluar me nje firniture shume cilesore dhe teper te rehatshme . Per me teper informacion jeni te lutur te na kontaktoni ne C:0684073990/0693503642

Tipare te zones

 • City Center
 • Shopping Center
 • School

Prona të ngjashme