Apartament ne Shitje ne Zonen e 21Dhjetorit. Rruga Muhamet Gjollesha ngjitur me Mondial, Tirana

Shitur 129,000 €

Karakteristikat

  • ID: REA1728
  • Lloji i Prones: Apartment
  • Sipërfaqja:: 117 m2
  • Dhoma: 2
  • Statusi:Used
  • Cmimi: 129,000 €
  • Cmimi/m2: 0€/ m2
  • Tualet: 2

Përshkrim

Apartament ne shitje ne Zonen e 21Dhjetorit ngjitur me Hotel Mondial Buze rruge ! Apartamenti eshte kati i 9-te i nje pallati me orientim verilindje .Apartamenti eshte 101.5m2 neto dhe 117m2 bruto. Disponon edhe nje tarrace 117m2 e cila mund ta beni tuajen me blerjen e ksaj prone. Apartamenti organizohet nga nje soxhorno e madhe ne te cilen ndodhet kendi i gatimit dhe kendi i ndenjes . Me pas kalohet te dy dhomat e gjumit dhe dy tualetet . Apartamenti eshte i pa mobiluar por me nje kubatur shume te mire . Apartamenti mund te perdoret edhe per nje mundesi te mire investimi. Vendodhja e Apartamentit disponon te gjitha facalitetet e nevojshme per nje familje. Per me teper informacion jeni te lutur te na kontaktoni ne C:0684073990/0693503642

Tipare te zones

  • View to Mountain

Prona të ngjashme