Apartament me qera ne afersi te TEG ! , Tirana

Per Qira 700 €

Karakteristikat

 • ID: REA1730
 • Lloji i Prones: Apartment
 • Sipërfaqja:: 80 m2
 • Dhoma: 2
 • Statusi:Used
 • Cmimi: 700 €
 • Cmimi/m2: 0€/ m2
 • Tualet: 1

Përshkrim

Apartament me qera ne afersi te TEG ! Apartamenti eshte i organizuar ne dhomen e dites ku ndodhet kendi i gatimit dhe ballkoni . Me pas kalohet te dy dhomat e gjumit dhe tualeti . Apartamenti eshte i mobiluar me nje firniture shume cilesore. Eshte pjese e nje rezidence banimi e cila ofron siguri maksimale . Per me teper informacion jeni te lutur te na kontaktoni ne C:0684073990/0693503642

Tipare te zones

 • Shopping Center
 • Train Station
 • Police
 • School
 • View to Mountain

Prona të ngjashme