Apartament 2+1 ne shitje tek Rruga e Kosovareve. , Tirana

Per Shitje 2,000 €

Karakteristikat

  • ID: REA1735
  • Lloji i Prones: Apartment
  • Sipërfaqja:: 96 m2
  • Dhoma: 2
  • Statusi:New
  • Cmimi: 2,000 €
  • Cmimi/m2: 0€/ m2
  • Tualet: 2

Përshkrim

Apartament 2+1 ne shitje te Rruga e Kosovareve. Ndertimi eshte i vitit 2021. Apartamenti ka siperfaqe totale 96.04m2 dhe siperfaqe neto 83.74m2 eshte i organizuar ne nje sallon ndenje , nje dhome gjumi, nje tualet dhe nje ballkon. Apartamenti ndodhet ne katin e 3 banim te nje objekti qe po ndertohet me standarte te larta . Zona ku ndodhet apartamenti eshte nder zonat me te preferuara e cila ofron te gjitha facilitetet. Per me shume informacion ose per nje vizite ne prone kontakto ne C.0684073990 ose [email protected]

Prona të ngjashme