Ambient komercial per shitje te Square 21 ! , Tirana

Per Shitje 520,000 €

Karakteristikat

 • ID: REA1736
 • Lloji i Prones: Commercial
 • Sipërfaqja:: 260 m2
 • Dhoma: 0
 • Statusi:New
 • Cmimi: 520,000 €
 • Cmimi/m2: 0€/ m2
 • Tualet: 2

Përshkrim

Ambient komercial per shitje te Squarei 21 ! Ambienti ka siperfaqe 260 m2 dhe lartesi 3,5 m2 . Ambienti ndodhet ne katin e dyte me fasade nga rruga kryesore. Ambienti eshte i pershtatshem per te zhvilluar tipologji te ndryshme biznesi , gjithashtu dhe nje mundesi me potencial investimi ne sektorin e Real Estate . Per me teper informacion jeni te lutur te na kontaktoni ne C:0684073990

Tipare te zones

 • City Center
 • Shopping Center
 • Police
 • School

Prona të ngjashme