Apartament per shitje te Bulevardi Gjergj Fishta ! , Tirana

Per Shitje 100,000 €

Karakteristikat

 • ID: REA1737
 • Lloji i Prones: Apartment
 • Sipërfaqja:: 65 m2
 • Dhoma: 1
 • Statusi:Used
 • Cmimi: 100,000 €
 • Cmimi/m2: 0€/ m2
 • Tualet: 1

Përshkrim

Apartament per shitje te Bulevardi Gjergj Fishta ! Apartamenti organizohet ne nje korridor te vogel i cili ben shperndarjen te dhoma e dites ku ndodhet kendi i gatimit , me pas kalohet te dhoma e gjumit dhe tualeti . Apartamenti eshte i organizuar dhe mobiluar me arkitekt . Apartamenti shitet i mobiluar si ne foto . Per me teper informacion jeni te lutur te na kontaktoni ne C:0684073990/0693503642

Tipare te zones

 • City Center
 • Shopping Center
 • Hospital

Prona të ngjashme