Vile Individuale ne shitje prane TEG. , Tirana

Per Shitje 1,300 €

Karakteristikat

  • ID: REA1738
  • Lloji i Prones: Villa
  • Sipërfaqja:: 323 m2
  • Dhoma: 4
  • Statusi:New
  • Cmimi: 1,300 €
  • Cmimi/m2: 0€/ m2
  • Tualet: 4

Përshkrim

Vile ne shitje prane TEG. . Vila ndodhet ne Elysium Residence dhe eshte e organizuar ne 3 kate nga ku kati 0 perfshin dhome lavanderie dhe nje dhome tjeter per rregullimet elektrike dhe hidraulike te viles. Ne katin 1 ndodhet salloni madh i ndenjes dhe kuzhina ,plus nje dhome gjumi ,ne katin 3 ndodhen dhoma te tjera pritjeje. Vila disponon verande dhe nje oborr te madh i cili ka gjate gjithe dites ndricimin nga dielli . Gjithashtu disponon dhe 2 poste parkimi. Në rezidencën ELYSIUM RESIDENCE ju do të gjeni të gjitha facilitetet që ju nevojiten.Rezidenca Elysium ofron ambiente sportive shumëfunksionale , kend lojërash për fëmijë, cerdhe, pishina të hapura, bar ,restorant si dhe shume facilitete te tjera . Cmimi i ndertimit 1300€ m2 dhe cmimi i tokes eshte 100€ m2. Vila disponon nje hapsire prej 323m2 ndertim dhe nje hapsire 350m2 toke . Per me shume informacion ose per nje vizite ne prone kontakto ne C.0684073990 ose [email protected]

Tipare te zones

  • View to Mountain

Prona të ngjashme