Jepet me qira vile prane Bulevardit te Ri. bulevardi i Ri prane Kompleks Lala, Tirana

Per Qira 1,200 €

Karakteristikat

  • ID: REA1739
  • Lloji i Prones: Villa
  • Sipërfaqja:: 255 m2
  • Dhoma: 5
  • Statusi:Used
  • Cmimi: 1,200 €
  • Cmimi/m2: 0€/ m2
  • Tualet: 4

Përshkrim

Jepet me qira vile prane Bulevardit te Ri.Vila eshte e ndare me tre ku ne katin e pare nje sallon te madh pritje me kuzhine me vete dhe nje dhome ndenje dhe nje tualet.Ne katin e dyte ndodhen tre dhoma gjumi ,dy tualete njeri me Jacuzzi dhe dy ballkone. Kati i trete ka nje dhome ndenje, kuzhine dhe nje super vereande me siperfare 55 m2 e gjitha me pamje Lindje - Jug -Veri. E gjithe vila eshte e mobiluar dhe ka nje oborr te madh me mundesi parkimi deri ne kater makina.Për më shumë informacion, ju ftojmë ta vizitoni nga afër ambientin duke kontaktuar paraprakisht në numrin e telefonit 0684073990 ose email :[email protected]

Vendodhja e prones