Apartament me qera ne afersi te Liqenit te Thate ! , Tirana

Per Qira 420 €

Karakteristikat

 • ID: REA1740
 • Lloji i Prones: Apartment
 • Sipërfaqja:: 142 m2
 • Dhoma: 3
 • Statusi:Used
 • Cmimi: 420 €
 • Cmimi/m2: 0€/ m2
 • Tualet: 2

Përshkrim

Apartament me qera ne afersi te Liqenit te Thate ! Apartamenti eshte i organizuar ne dhomen e dites ne te cilen ndodhet dhe kendi i gatimit , me pas kalohet te tre dhomat e gjumit, dy tualete dhe tre ballkone . Apartamenti ka siperfaqe 142 m2 . Eshte pjese e nje kompleksi cilesor ne zonen e Liqenit te Thate , i arreduar ne menyre shume komode me nje firniture cilesore . Per me teper informacion jeni te lutur te na kontaktoni ne C:0684073990

Tipare te zones

 • City Center
 • Shopping Center
 • Police
 • Hospital
 • School
 • View to Lake

Prona të ngjashme