Toke ne shitje ne zonen e Kamzes! , Kamëz

Per Shitje Kontakto për cmimin

Karakteristikat

  • ID: REA1741
  • Lloji i Prones: Land
  • Sipërfaqja:: 7250 m2
  • Dhoma: 0
  • Statusi:Used
  • Cmimi: Kontakto për cmimin
  • Cmimi/m2: 0€/ m2
  • Tualet: 0

Përshkrim

Toke ne shitje ne zonen e Kamzes. Toka ka siperfaqe 7250 m2 dhe eshte e pozicionuar buze rruges kryesore. Disponon dokumentacion te rregullt ligjor dhe ndodhet ne nje zone e cila ofron mundesine e zhvillimit te bizneseve. Per me shume informacion kontaktoni ne 0684073990 ose ne email [email protected]

Vendodhja e prones