Apartament me qera ne afersi te ETC . , Tirana

Per Qira 1,000 €

Karakteristikat

 • ID: REA1742
 • Lloji i Prones: Apartment
 • Sipërfaqja:: 130 m2
 • Dhoma: 2
 • Statusi:Used
 • Cmimi: 1,000 €
 • Cmimi/m2: 0€/ m2
 • Tualet: 2

Përshkrim

Apartament me qera ne afersi te ETC . Apartamenti eshte i organizuar ne nje dhome e cila ben shperndarjen te dhoma e dites ku ndodhet kendi i gatimit dhe ballkoni . Me pas kalohet te dy dhomat e gjumit nga te cilat dhoma matrimoniale ka tualet te dedikuar . Apartamenti eshte pjese e nje qendre tregetre e cila eshte e ndertuar sipas standarteve te larta bashkekohore e cila ofron siguri maksimale . Apartamenti eshte i mobiluar me nje firniture e cila e ben apartamentin te rehatshem . Per me teper informacion jeni te lutur te na kontaktoni ne C:0684073990/0693503642

Tipare te zones

 • City Center
 • Shopping Center
 • Historic area
 • Hospital
 • School
 • View to River

Prona të ngjashme

Dhene me qira
Per Qira $ 2,000 €
 • 90 m2
 • 2
 • 2