Jepet me qira Ambient Komercial 1750m2 ne Kombinat. rruga Llazi Miho, Tirana

Per Qira 2 €

Karakteristikat

  • ID: REA1743
  • Lloji i Prones: Commercial
  • Sipërfaqja:: 1750 m2
  • Dhoma: 0
  • Statusi:Used
  • Cmimi: 2 €
  • Cmimi/m2: 0€/ m2
  • Tualet: 0

Përshkrim

Jepet ndertese tre kateshe me qera ne zonen e Kombinatit. Ambientet komerciale ndodhen perkatesisht ne katet 1,2 dhe 3. Kati 1 ka siperfaqe 500 m2 , kati 2 ka siperfaqe 500 m2 dhe kati i trete ka siperfaqe 750 m2. Ndertesa eshte e pershtatshme per tipologji te ndryshme biznesi si fasoneri, punishte te ndryshme etj. Ambienti disponon mundesi parkimi. Per me shume informacion kontaktoni ne +355684073990 ose ne email [email protected]

Vendodhja e prones

Prona të ngjashme