Zyre me qera te Komuna e Parisit ! , Tirana

Per Qira 4,000 €

Karakteristikat

 • ID: REA1744
 • Lloji i Prones: Apartment
 • Sipërfaqja:: 400 m2
 • Dhoma: 0
 • Statusi:Used
 • Cmimi: 4,000 €
 • Cmimi/m2: 0€/ m2
 • Tualet: 2

Përshkrim

Zyre me qera te Komuna e Parisit ! Zyra ka siperfaqe 400 m2 eshte kati i dyte i nje pallati te ri te pozicionuar ne rruge kryesore . Ambjenti ka nje siperfaqe open space , dy ndarje dhe dy tualete . Ambjneti eshte i investuar me sistem kondicionimi , aspirimi , ndricim led . Per me teper informacion jeni te lutur te na kontaktoni ne C:0684073990/0693503642

Tipare te zones

 • City Center
 • Shopping Center
 • Police
 • Hospital
 • School

Prona të ngjashme