Apartament me qera te Rruga e Durrsit ! , Tirana

Per Qira 350 €

Karakteristikat

 • ID: REA1745
 • Lloji i Prones: Apartment
 • Sipërfaqja:: 130 m2
 • Dhoma: 2
 • Statusi:Used
 • Cmimi: 350 €
 • Cmimi/m2: 0€/ m2
 • Tualet: 2

Përshkrim

Apartament me qera te Rruga e Durrsit ! Apartamenti eshte i organizuar ne dhomen e dites ku ndodhet kendi i gatimit dhe ballkoni . Me pas kalohet te dy dhomat e gjumit dhe tualeti . Apartamenti jepet i pa mobiluar . Per me teper informacion jeni te lutur te na kontaktoni ne C:0684073990/0693503642

Tipare te zones

 • Alarm
 • Air Conditioning
 • City Center
 • Shopping Center
 • Train Station
 • Police
 • School

Prona të ngjashme