Apartament ne shitje 2+1 tek Zogu i Zi. , Tirana

Per Shitje 144,000 €

Karakteristikat

 • ID: REA1746
 • Lloji i Prones: Apartment
 • Sipërfaqja:: 103 m2
 • Dhoma: 2
 • Statusi:New
 • Cmimi: 144,000 €
 • Cmimi/m2: 0€/ m2
 • Tualet: 2

Përshkrim

Shitet Apartament 103 m2 , 2+1 te Zogu i Zi ! Apartamenti eshte i organizuar ne dhomen e dites ku ndodhet kendi i gatimit dhe ballkoni , me pas kalohet te dy dhomat e gjumit nga te cilat dhoma matrimoniale ka tualet te dedikur dhe ballkon . Apartamenti eshte pjese e nje prej rezidencave me te mira ne qytet . Rezidenca ofron standartin e ri të banesës me gjithë cilësitë e nevojshme për të jetuarin në komfortin optimal të një banese. Studiuar me orientimin e ambjenteve për diellëzim maksimal si dhe ajrosje natyrale jo vetëm të ambjenteve të banimit por edhe shkallëve e korridoreve të përbashkëta, Rezidenca arrin të ofrojë me standart të ri në vend, atmosferën e ngrohtë të shtëpisë tuaj ideale. Komoditeti i ofruar nga kualiteti i përzgjedhur i materialeve ndërtimore dhe detajet cilësore për rritjen e efiçensës energjitike e bëjnë më tej shtëpinë ideale për familjen tuaj.Per me teper informacion jeni te lutur te na kontaktoni ne C:0684073990

Tipare te zones

 • City Center
 • Shopping Center
 • Police
 • Hospital
 • School

Prona të ngjashme